Warunki wysyłki i płatności

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki.

Dostarczamy wyłącznie na terenie Polski. Odbiór w paczkomacie nie jest możliwy!

Zamówienia w weekendy i święta:

Zamówienia złożone w piątki, weekendy lub święta będą realizowane następnego dnia roboczego. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Koszty wysyłki na terenie Polski:

  • Standardowa wysyłka DPD: 20 złotych
  • Bezpłatną wysyłkę od 200 złotych

Płatności

Płatność dokonywana jest z góry za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Paypal. Serwis umożliwia realizację płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego, bądź za pobraniem. Zastrzegamy sobie prawo do wyłączenia niektórych metod płatności.

Wybierając metodę płatności z góry, podamy dane naszego banku w potwierdzeniu zamówienia i dostarczymy towar po otrzymaniu płatności.

Jeżeli chcesz skorzystać z płatności kartą kredytową, wybierz PayPal  jako formę regulowania należności podczas składania zamówienia. Po zakończeniu zamówienia i kliknięciu ikony PayPal, zostaniesz przekierowany do systemu płatności. Towar zostanie

Płatnośc PayPal

Zapłać kartą kredytową i poleceniem zapłaty. Nie ma potrzeby posiadania konta PayPal!

PayPal to wygodna forma płatności przez Internet, która nie wymaga ujawniania innym numeru swojej karty kredytowej ani innych danych finansowych.

Korzystanie z systemu PayPal zabiera zdecydowanie mniej czasu niż wizyta w banku lub nadanie przekazu pocztowego. Co więcej, za wysyłanie pieniędzy poprzez system PayPal nie są pobierane żadne opłaty. W odróżnieniu od przelewów i przekazów, których przesyłanie i księgowanie może trwać nawet kilka dni, transakcje w systemie PayPal są rozliczane natychmiast.

Bezpiecznie: Dane Twojego banku lub karty kredytowej są deponowane tylko w systemie PayPal. Dlatego nie są wysyłane przez Internet za każdym razem, gdy dokonujesz zakupu online.

Łatwo: płacisz za pomocą dwóch kliknięć. Ponieważ możesz uzyskać dostęp do danych banku lub karty kredytowej zdeponowanych w systemie PayPal zamiast wpisywać je ponownie przy każdym zakupie.

Szybko: Płatności PayPal przychodzą szybko.

Przedpłata

Płacisz z góry, a my wysyłamy Twoje zamówienie po otrzymaniu płatności. Należy pamiętać, że w zależności od rodzaju przelewu czas pracy banków może wynosić od 2 do 5 dni roboczych.

Jeśli wybierzesz metodę płatności z góry, prześlemy dane do przelewu bankowego w potwierdzeniu zamówienia. Proszę podać w przelewie swój numer zamówienia!

Należy pamiętać, że wysyłamy zamówiony towar tylko po otrzymaniu płatności.

Wyświetlony