Warunki wysyłki i płatności

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki.

Dostarczamy wyłącznie na terenie Polski. Odbiór w paczkomacie nie jest możliwy!

Zamówienia w weekendy i święta:

Zamówienia złożone w piątki, weekendy lub święta będą realizowane następnego dnia roboczego. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Koszty wysyłki na terenie Polski:

  • Standardowa wysyłka DPD: 20 złotych
  • Bezpłatną wysyłkę od 200 złotych

Płatności

Zastrzegamy sobie prawo do wyłączenia niektórych metod płatności.

Płatnośc Przelewy24Przelewy24
To lokalna metoda płatności. Jeśli przy składaniu zamówienia wybrałeś formę płatności Przelewy24, zostaniesz przekierowany bezpośrednio z naszego sklepu do swojego lokalnego banku. Wszystkie ważne dane dotyczące płatności są przesyłane automatycznie i muszą być tylko potwierdzone przez Państwa. Po autoryzacji otrzymasz potwierdzenie i produkt zostanie wysłany.

Płatnośc PayPalPaypal
Do procesu płatności przez PayPal potrzebne jest konto PayPal. W przypadku płatności za pośrednictwem systemu PayPal, zostaną Państwo przekierowani z procesu zamówienia bezpośrednio na strony płatności systemu PayPal i natychmiast sami dokonają płatności. Wysyłka odbywa się po otrzymaniu płatności

Płatnośc Karta kredytowaKarta kredytowa
Obsługujemy wszystkie wiodące światowe marki kart kredytowych: Visa, Mastercard, American Express, Cartes Bancaires i CartaSi. Płacąc kartą kredytową, wystarczy wpisać dane karty kredytowej w odpowiednie pola i potwierdzić płatność. Faktury są płatne przy odbiorze towaru.

Płatnośc Apple PayApple Pay
Apple Pay to własna metoda płatności Apple, która działa za pośrednictwem smartfona lub Apple Watch. Po wybraniu Apple Pay jako metody płatności, płatność jest realizowana za pomocą Touch ID lub Face ID.

Przedpłata

Płacisz z góry, a my wysyłamy Twoje zamówienie po otrzymaniu płatności. Należy pamiętać, że w zależności od rodzaju przelewu czas pracy banków może wynosić od 2 do 5 dni roboczych.

Jeśli wybierzesz metodę płatności z góry, prześlemy dane do przelewu bankowego w potwierdzeniu zamówienia. Proszę podać w przelewie swój numer zamówienia!

Należy pamiętać, że wysyłamy zamówiony towar tylko po otrzymaniu płatności.

Wyświetlony